Bartłomiej Dyner to multiinstrumentalista
                                         
Potrafi grać na kontrabasie, gitarze basowej, fortepianie, perkusji oraz instrumentach perkusyjnych. Z wykształcenia magister sztuki, absolwent Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

Uczy gry na keyboardzie, kontrabasie, gitarze basowej i perkusji w głównej siedzibie Fundacji – w Koluszkach. Ponadto jest nauczycielem gry na kontrabasie w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Pabianicach, uczy muzyki w szkołach podstawowych, a także prowadzę rytmikę w przedszkolach. Dzięki temu posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w każdym wieku.
Oprócz nauczania Bartłomiej realizuje się artystycznie. Gra w trzech zespołach gdzie może „wyżyć się” w takich gatunkach muzycznych jak: blues, jazz, punk, jungle, tango.

Ulubionymi artystami Bartłomieja są Ci, którzy potrafią przelać na sztukę swoje autentyczne emocje, są szczerzy w tym co robią i nie są zorientowani na poklask.

Gdy nie gra, strzela z łuku, tańczy bluesa, jeździ terenowo autem oraz pogłębia swoją wiedzę na temat ziołolecznictwa.

W wolnym czasie często podróżuje, uwielbia wyprawy i przygody, lubi odkrywać Polskę.

Ponadto interesują go także relacje międzyludzkie, gra na misach tybetańskich oraz sztuki walki (bez walki). Uwielbia robić pizzę.